Moje vztahy

moje vztahy

Trápí vás partnerský vztah? Bortí se vám manželství? Řešíte vztah k rodičům? Máte problémy na pracovišti s kolegy či nadřízenými? Náš kouč nebo terapeut s Vámi projde Vaši situaci a společně najdeme řešení.

Pod Tvým vedením jsem našla klid a sílu, který jsem mívávala. U nás je opravdu klid, matku vnímám jinýma očima než před tím. Cítím se být vůči ní vyrovnaná a klidná. V mojí rodině nastala také změna, vnímám okamžiky s dětmi v přítomnosti a ony jsou spokojenější.

Linda, klientka

Přečtěte si více

Můj život

můj život

Nevěříte si? Cítíte se sami? Máte strach, stavy úzkosti, smutku? Ztratili jste životní elán? Potřebujete začít znovu? Chcete zlepšit svůj život, najít alternativy? A chcete si konečně také užívat života?  Jsme tu pro vás – pomůže vám.

Pomohla jsi mi v těžkých časech, a jak jsem tenkrát poprvé přišla ubulená, zlomena, bez sebelásky….A dneska se cítím dobře hodně jsi mě naučila a pochopila jsem nějaké věci, souvislosti…a mám se ráda, netrestám se….a je to fajn pocit, který jsem neznala…

Hanka, klientka

Přečtěte si více

Vztah k dětem

vztah k dětem

Chcete být úspěšný a spokojený rodič? Chcete vychovávat silné osobnosti? Chcete mít hodné a šťastné dítě? Chcete vědět, co už vaše dítě zvládne samo a v čem mu ještě pomáhat? Vychovávejte svoje děti originálně.

Myslím, že je to vhodný pro všechny rodiče, kteří hledají cestu ke svým dětem. Jsou ochotni naslouchat jiným názorům a vystoupit ze své denní a zajeté rutiny. Mám kolem sebe spoustu rodičů, které trápí jejich vztah s dětmi, ale nevědí jak a co dělat jinak a pro ně si myslím by tento kurz byl dobrý.

Alena, účastnice kurzu

Přečtěte si více

Proč spolupracovat s naší
rodinnou firmou?

Více než 100 let zkušeností na vaší straně

Své zkušenosti s vámi bude sdílet zakladatel dnešní Fio Banky, psycholožka z Linky bezpečí, IT profesionálové, marketignoví specialisté a další systemičtí koučové.  Každý člen týmu má více než 10 let zkušeností ve svém oboru.

Vyzkoušejte nás. První sezení zdarma

Věříme, že máte v sobě klíč k vyřešení vašich problémů. Pomůžeme vám ho objevit. Jako terapeuti, poradci a koučové pomáháme lidem a jejich rodinám řešit obtížné situacemi doma i v jejich rodinných firmách.

Přečtěte si více