Jak firma (ne)funguje?

Jak firma (ne)funguje?

Iniciátorem rodinného podnikání je obvykle nadšení. Ale ruku na srdce, analyzujete dodavatelské vztahy, systémy řízení, efektivitu vozového parku, přínosy marketingových aktivit, obchodní výsledky dílčích aktivit? My ano. A tím děláme z nadšenců profesionály.

Ve firmě převládal důraz na řízení výroby – ostatní oblasti byly zanedbávány, jako jeden ze stěžejních důvodů se jevil fakt, že řízení výroby často znamenalo řešení velkého množství operativních problémů, na další aktivity, již nezbýval čas.

Citáty z analyzovaných materiálů malých rodinných podniků

Přečtěte si více

Oblekneme váš dres

oblékneme váš dres

Posílíme vaši malou či střední rodinnou firmu o specialisty managementu, obchodu a marketingu, financí, krizového a risk managementu, správu vozového parku a IT. Využijte naše profesionály na maximum. Nabízíme vám celkem více než 100 let zkušeností.

Trápil nás nedostatek podnikatelských a manažerských znalostí a dovedností, kvalifikované pracovní síly, problémy s osobním řízením času i v oblasti strategického plánování. Další zaměstnance jsme si nemohli dovolit.

Citace z analyzovaných materiálů malých rodinných firem.

Přečtěte si více

Zdravé vztahy ve firmě

zdravé vztahy ve firmě

Vztahy v rodině se mohou výrazně podepsat na výsledcích firmy, nebo dokonce jejím krachu. Přineseme vám nový pohled, pomůžeme narovnat rodinné vztahy, vyjasnit si role a očekávání. Společně dokážeme skloubit úspěch firmy a štěstí rodiny. My jsme toho důkazem.

Nedostatek otevřenosti brání vyjadřovat naše pocity a stanovistka možná z obavy, abychom se jeden druhého nějakým způsobem nedotkli. Když už k tomu dojde, pak nastává období tiché domácnosti.

Citáty z analyzovaných materiálů malých rodinných podniků

Přečtěte si více

Proč spolupracovat s naší
rodinnou firmou?

Více než 100 let zkušeností na vaší straně

Své zkušenosti s vámi bude sdílet zakladatel dnešní Fio Banky, psycholožka z Linky bezpečí, IT profesionálové, marketignoví specialisté a další systemičtí koučové.  Každý člen týmu má více než 10 let zkušeností ve svém oboru.

Vyzkoušejte nás. První sezení zdarma

Věříme, že máte v sobě klíč k vyřešení vašich problémů. Pomůžeme vám ho objevit. Jako terapeuti, poradci a koučové pomáháme lidem a jejich rodinám řešit obtížné situacemi doma i v jejich rodinných firmách.

Přečtěte si více