efektivní řízení farmy

Efektivní řízení farmy

Podnikat v tradičních zemědělských oborech (rostlinná a živočišná výroba, zemědělská technika, potravinářská výroba, lesní a vodní hospodářství, zahradnictví a pěstitelství)  není jednoduché a chce to hodně odhodlání, víry, disciplíny. Být hrdným zemědělcem je především o každodenní dřině. Nejde však zvládat všechno sám. A nelze být odborníkem na vše. Rádi Vám pomůžeme.

Přečtěte si více

Vaši sezónní dělníci

Vaši sezónní dělníci

Posílíme vaši rodinnou farmu o specialisty managementu, obchodu a marketingu, financí, risk managementu či IT, abyste se vy mohli věnovat provozu. Využijte naše profesionály na maximum. Nabízíme vám celkem více než 100 let zkušeností.

Přečtěte si více

Vztahy na farmě

Vztahy na farmě

Vztahy v rodině se mohou výrazně podepsat na výsledcích farmy, nebo dokonce jejím krachu. Přineseme vám nový pohled, pomůžeme narovnat rodinné vztahy, vyjasnit si role a očekávání. Společně dokážeme skloubit úspěch farmy a štěstí rodiny.

Přečtěte si více

Proč spolupracovat s naší
rodinnou firmou?

Více než 100 let zkušeností na vaší straně

Své zkušenosti s vámi bude sdílet zakladatel dnešní Fio Banky, psycholožka z Linky bezpečí, IT profesionálové, marketignoví specialisté a další systemičtí koučové.  Každý člen týmu má více než 10 let zkušeností ve svém oboru.

Vyzkoušejte nás. První sezení zdarma

Věříme, že máte v sobě klíč k vyřešení vašich problémů. Pomůžeme vám ho objevit. Jako terapeuti, poradci a koučové pomáháme lidem a jejich rodinám řešit obtížné situacemi doma i v jejich rodinných firmách.

Přečtěte si více