Můj život

Ať se v současné době zabýváte svým sebevědomím, osamělostí, trápí vás smutek, nemůžete se rozhodnout či vám život naložil  - vyslechneme vás a společně najdeme řešení.

Jaké nástroje můžeme využít?

Psychoterapii, psychoporadenství

Terapie  znamená „léčbu prostřednictvím duše". Má vést k pocitům sebeuplatnění a seberealizace, k uskutečňování vlastních možností a k naplňování životního smyslu, k pocitu vyrovnanosti a spokojenosti.  Systemická psychoterapie nenabízí rady, ale cestu společného hledání optimálního řešení právě pro váš vztah. Na psychoterapii hovoříme s klienty  o všem, o čem mluvit potřebují. Společně hledáme a nacházíme silné stránky a vymýšlíme, jak by jich šlo v danné situaci využít.

Koučování

Koučování je  soubor metod, které napomáhají osobnímu rozvoji. Kouč prostřednictvím otázek pomáhá nalézt vlastní řešení, souvislosti a utřídit si myšlenky, dohlíží na udržení směru resp. zvoleného cíle, zbavuje strachu a zvyšuje osobní potenciál koučovaného. Vztah resp. informace jsou mezi koučem a partnerem důvěrné. Koučování není psychoterapie. Smyslem koučování není léčba, odstraňování nedostatků nebo skrytých příčin. I když může koučování mít někdy podobný efekt jako psychoterapie, cesta k němu nevede přes psychologické a psychoterapeutické teorie, ale klient si nachází a buduje k výsledku vlastní cestu. Kouč pomáhá klientovi dostat se z místa, kde právě je tam, kde chce být.

Jaká témata s klienty nejčastěji řešíme?

 • nízké sebevědomí
 • osobní problémy a stres nebo dlouhodobá frustrace
 • návrat po rodičovské dovolené zpět do zaměstnání
 • co vlastně chci a co mě baví
 • depresivní nálady, nutkavost
 • problémy na pracovišti, změna profese,
 • nespokojenost se svým vzhledem
 • strach z citového zranění, ostýchavost, osamělost
 • pocity prázdnoty nebo tzv. vyhoření
 • jak začít znovu bez dětí, jak začít znovu bez partnera
 • boje se závislostí
 • depresivní nálady, nutkavost
 • hledání vlastní životní cesty nebo smyslu vlastního života

Jak sezení probíhají?

Jak spolupráce obvykle probíhá krok za krokem najdete zde.

Spolupráce je důvěrná (nemáte žádné lékařské záznamy), respektujeme přání a potřeby klientů. Důsledně zkoumáme a zajímáme se o to, co skutečně potřebujete a vytváříme  bezpečné prostředí pro práci. Každý klient si nachází a buduje svoji vlastní cestu a my to podporujeme.

Kolik sezení stojí?

První schůzka je zdarma. Jde především o: poznat se osobně (jestli se vám s koučem/terapeutem dobře pracuje), zažít si způsob práce (jestli jste připraveni převzít zodpovědnost a začít pracovat), definovat téma (říci si na čem budeme pracovat) a základní rámce spolupráce. Toto setkání je ZDARMA a k ničemu nás vzájemně nezavazuje.

Pokud vám spolupráce, bude sedět, domluvíte se na další spolupráci. Cena za sezení je 1000,- Kč bez DPH za 55 minut. To jsou obvykle 2000,- Kč bez DPH měsíčně z vašeho rozpočtu. Cena za sezení u klienta  (jste-li upoutáni na lůžko) je dle lokality dohodou.

Většinou s klienty pracujeme 1x týdně/1x za 14dní.

Náš přístup

 • nespravuj, co není rozbité,
 • jednej účinně, i když nevíš, kam to směřuje,
 • když to funguje - dělej toho více,
 • když to nefunguje - najdi řešení.

Využíváme naše celoživotní zkušenosti a zdravý selský rozum. Věříme, že každý klient má zdroje k vyřešení svých "problémů", jenom je z nějakého důvodu nevyužívá/neumí využívat apod. Stavíme na silných stránkách a rozvíjíme potenciál každého jednotlivce.

Věříme, že Vy to zvládnete.

Zkušenosti a reference našich specialistů

Rada bych ti podekovala, protože jsi mi pomohla v těžkých časech, a jak jsem tenkrát poprvé přišla ubulená, zlomena, bez sebelásky...tak jsi mi říkala ze to je lekce, za kterou jednou poděkuju tomu dotyčnému zmetkovi... A opravdu se to tak stalo...dneska se cítím dobře a za tu lekci mu děkuju, protože jsi mě hodně naučila a pochopila jsem nějaké věci, souvislosti...a mam se rada, netrestám se....a je to fajn pocit, který jsem neznala...

Hanka, klientka

Pod Tvým vedením jsem našla klid a sílu, který jsem mívávala. U nás je opravdu klid, matku vnímám jinýma očima než před tím. Cítím se být vůči ní vyrovnaná a klidná. V mojí rodině nastala také změna, vnímám okamžiky s dětmi v přítomnosti a ony jsou spokojenější.

Linda, klientka

Chtěla bych vám všem poděkovat. Když už se všechno zdálo marné a já nevěděla kudy kam. Byli jste tady, pomohli mi. A dneska – mám nového přítele, je to super, děti jsou v pohodě, a já – mě je krásně. Zvedlo se mi sebevědomí, na svět i život se dívám jinýma očima. Děkuji za jinou vitráž, díky tomu mám život jaký jsem k vždy přála.

Jitka, klientka
Zobrazit další reference

Proč spolupracovat s naší
rodinnou firmou?

Více než 100 let zkušeností na vaší straně

Své zkušenosti s vámi bude sdílet zakladatel dnešní Fio Banky, psycholožka z Linky bezpečí, IT profesionálové, marketignoví specialisté a další systemičtí koučové.  Každý člen týmu má více než 10 let zkušeností ve svém oboru.

Vyzkoušejte nás. První sezení zdarma

Věříme, že máte v sobě klíč k vyřešení vašich problémů. Pomůžeme vám ho objevit. Jako terapeuti, poradci a koučové pomáháme lidem a jejich rodinám řešit obtížné situacemi doma i v jejich rodinných firmách.

Přečtěte si více