Moje vztahy

Ať vás trápí vztahy s rodiči, s partnery, se sourozenci, s prarodiči, kamarády, kolegy. Díky, že se snažíte to změnit. Rádi vám pomůžeme.

Co umíme?

Psychoterapii, psychoporadenství - individuální, párovou, rodinnou

Terapie  znamená „léčbu prostřednictvím duše". Má vést k pocitům sebeuplatnění a seberealizace, k uskutečňování vlastních možností a k naplňování životního smyslu, k pocitu vyrovnanosti a spokojenosti.  Systemická psychoterapie nenabízí rady, ale cestu společného hledání optimálního řešení právě pro váš vztah. Na psychoterapii hovoříme s klienty  o všem, o čem mluvit potřebují. Společně hledáme a nacházíme silné stránky a vymýšlíme, jak by jich šlo v danné situaci využít.

Koučování - individuální, rodinné, týmové

Koučování je  soubor metod, které napomáhají osobnímu rozvoji. Kouč prostřednictvím otázek pomáhá nalézt vlastní řešení, souvislosti a utřídit si myšlenky, dohlíží na udržení směru resp. zvoleného cíle, zbavuje strachu a zvyšuje osobní potenciál koučovaného. Vztah resp. informace jsou mezi koučem a partnerem důvěrné. Koučování není psychoterapie. Smyslem koučování není léčba, odstraňování nedostatků nebo skrytých příčin. I když může koučování mít někdy podobný efekt jako psychoterapie, cesta k němu nevede přes psychologické a psychoterapeutické teorie, ale klient si nachází a buduje k výsledku vlastní cestu. Kouč pomáhá klientovi dostat se z místa, kde právě je tam, kde chce být.

Jaká témata v oblasti vztahů nejčastěji řešíme?

 • neshody a konflikty v partnerském životě
 • zvládání rozchodů
 • navazování nových partnerských vztahů
 • zvládání úmrtí osob mě blízkých, potrat
 • nespokojenost v zaměstnání, s rodiči, s dětmi, se sourozenci
 • psychosomatické potíže
 • obtíže v oblasti sexuality (ať již partnerské neshody nebo jakékoliv osobní záležitosti)
 • zlepšování komunikačních dovedností
 • potřebujete někoho, kdo Vás může doprovázet těžkým obdobím (třeba i něčím, co se změnit nedá)

Jak to bude probíhat?

Jak spolupráce obvykle probíhá krok za krokem najdete zde.

Spolupráce je důvěrná, respektujeme přání a potřeby klientů. Důsledně zkoumáme a zajímáme se o to, co skutečně potřebujete a snažíme se vytvářet bezpečné prostředí pro práci. Každý klient si nachází a buduje svoji vlastní cestu a my to podporujeme.

Kolik to bude stát a kdy se to zlepší?

Klientům většinou již pomůže domluvit si první osobní setkání zdarma. Ale k vyřešení problému to nestačí.

Cena za sezení je 1000,- Kč bez DPH za 55 minut. To jsou obvykle 2000,- Kč bez DPH měsíčně z vašeho rozpočtu. Cena za sezení v anglickém jazyce 1500,- Kč bez DPH za 55 minut.

V co věříme?

 1. Nespravuj, co není rozbité.
 2. Dělej více toho, co funguje.
 3. Když to nefunguje, najdi řešení.
 4. Jednej účinně, i když nevíš, kam to směřuje.
 5. Využíváme naše celoživotní zkušenosti, znalosti a zdravý selský rozum. Jsme systemici.
 6. Ve vás.

Zkušenosti a reference našich specialistů

Rada bych ti podekovala, protože jsi mi pomohla v těžkých časech, a jak jsem tenkrát poprvé přišla ubulená, zlomena, bez sebelásky...tak jsi mi říkala ze to je lekce, za kterou jednou poděkuju tomu dotyčnému zmetkovi... A opravdu se to tak stalo...dneska se cítím dobře a za tu lekci mu děkuju, protože jsi mě hodně naučila a pochopila jsem nějaké věci, souvislosti...a mam se rada, netrestám se....a je to fajn pocit, který jsem neznala...

Hanka, klientka

Pod Tvým vedením jsem našla klid a sílu, který jsem mívávala. U nás je opravdu klid, matku vnímám jinýma očima než před tím. Cítím se být vůči ní vyrovnaná a klidná. V mojí rodině nastala také změna, vnímám okamžiky s dětmi v přítomnosti a ony jsou spokojenější.

Linda, klientka

Chtěla bych vám všem poděkovat. Když už se všechno zdálo marné a já nevěděla kudy kam. Byli jste tady, pomohli mi. A dneska – mám nového přítele, je to super, děti jsou v pohodě, a já – mě je krásně. Zvedlo se mi sebevědomí, na svět i život se dívám jinýma očima. Děkuji za jinou vitráž, díky tomu mám život jaký jsem k vždy přála.

Jitka, klientka
Zobrazit další reference

Proč spolupracovat s naší
rodinnou firmou?

Více než 100 let zkušeností na vaší straně

Své zkušenosti s vámi bude sdílet zakladatel dnešní Fio Banky, psycholožka z Linky bezpečí, IT profesionálové, marketignoví specialisté a další systemičtí koučové.  Každý člen týmu má více než 10 let zkušeností ve svém oboru.

Vyzkoušejte nás. První sezení zdarma

Věříme, že máte v sobě klíč k vyřešení vašich problémů. Pomůžeme vám ho objevit. Jako terapeuti, poradci a koučové pomáháme lidem a jejich rodinám řešit obtížné situacemi doma i v jejich rodinných firmách.

Přečtěte si více