Vztahy na farmě

Potřebujete mít zdravé vztahy a rozvíjet lidi =  byznys koučování je řešení.

Koučování je důvěryhodný vztah, který pomáhá klientovi podniknout konkrétní kroky k dosažení jeho vize, cíle nebo přání. Během tohoto procesu klient prohlubuje svoje učení, zlepšuje svůj výkon a zvyšuje kvalitu svého života. Svých cílů dosahuje rychleji a efektivněji, než kdyby koučování nevyužíval. (definice ICF)

Farmy nejčastěji najímají kouče z těchto důvodů:

  • chtějí vyřešit vztahy mezi sebou, konflikty mezi rodinnými příslušníky
  • chtějí lépe komunikovat, lépe si rozumět
  • chtějí rozvíjet své zaměstnance, rozvinout jejich talent, zlepšit jejich výkon,
  • chtějí motivovat zaměstnance
  • chtějí efektivnější řízení firmy

Co nabízíme

Individuální koučování – pro jednotlivce

Skupinové koučování  – pro celou rodinu, pracovní kolektivy, které procházejí změnou nebo konfliktem nebo mají před sebou obtížný úkol, potřebují zlepšit pracovní výkon i atmostéru na pracovišti.

 

Potřebujete získat jiný pohled na konkrétní „případ“, který řešíte = řešením může být supervize

Supervize je nástroj celoživotního učení. Smyslem supervize je rozvíjet profesní dovednosti supervidovaných = Vás, posilovat vztahy v pracovním týmu a nacházet řešení problematických situací. V procesu supervize Vám poskytuje supervizor zpětnou vazbu k vaší práci. Supervize zvyšuje účinnost práce zaměřením se na její cíle, zvyšuje i kvalitu práce zaměřením se na průběh (proces).

Pro koho je supervize vhodná

pro všechny, kteří potřebují získat jiný pohled na konkrétní „případ“, který řeší.

Proč spolupracovat s naší
rodinnou firmou?

Více než 100 let zkušeností na vaší straně

Své zkušenosti s vámi bude sdílet zakladatel dnešní Fio Banky, psycholožka z Linky bezpečí, IT profesionálové, marketignoví specialisté a další systemičtí koučové.  Každý člen týmu má více než 10 let zkušeností ve svém oboru.

Vyzkoušejte nás. První sezení zdarma

Věříme, že máte v sobě klíč k vyřešení vašich problémů. Pomůžeme vám ho objevit. Jako terapeuti, poradci a koučové pomáháme lidem a jejich rodinám řešit obtížné situacemi doma i v jejich rodinných firmách.

Přečtěte si více