Reference


Firmy

Firmy

Spolupráce s Kateřinou nám přináší jiný pohled, který je chytrý, zklidnění vášní, utřídění toho, co se děje, nasměrování kam dál.

Domov Dana

(Kateřina Novotná - koučování, poradenství a konzultace v rodinných firmách)

Na spolupráci s Radimem oceňuji zejména jeho nikdy nekončící příval nových nápadů, trendů a vylepšení.

Jaroslav Fabián, marketingový ředitel ESET

(Radim Hasalík - marketing)

S Katkou jsme pracovali na zvýšení kvalifikace našich lidí. Došlo k vyjasnění kompetencí, zodpovědností, rolí a očekávání. Manažeři i zaměstnanci prošli několikaměsíčním vzděláváním. Došlo k vyjasnění některých dlouho zamrzlých vztahů. Firma začala více šlapat. Dostali jsme nový impuls a to se okamžitě projevilo i v hospodářských výsledcích.

Jiří Brož, majitel Auto-Poly

(Kateřina Novotná - koučování, poradenství a konzultace v rodinných firmách)

MLS bistros je poměrně mladým a dynamicky se rozvíjejícím konceptem rychlého občerstvení. Právě v okamžiku, kdy už jsme rozvoj nestíhali řídit, požádali jsme Katku o pomoc s nastavením systému řízení celé společnosti. Díky přenastavení a optimalizaci procesů pokračujeme v rozvoji i nadále.

František Dáňa, majitel MLS bistros

(Kateřina Novotná - koučování, poradenství a konzultace v rodinných firmách)

Zobrazit další reference

Vztahy

Vztahy

Rada bych ti podekovala, protože jsi mi pomohla v těžkých časech, a jak jsem tenkrát poprvé přišla ubulená, zlomena, bez sebelásky...tak jsi mi říkala ze to je lekce, za kterou jednou poděkuju tomu dotyčnému zmetkovi... A opravdu se to tak stalo...dneska se cítím dobře a za tu lekci mu děkuju, protože jsi mě hodně naučila a pochopila jsem nějaké věci, souvislosti...a mam se rada, netrestám se....a je to fajn pocit, který jsem neznala...

Hanka, klientka

Pod Tvým vedením jsem našla klid a sílu, který jsem mívávala. U nás je opravdu klid, matku vnímám jinýma očima než před tím. Cítím se být vůči ní vyrovnaná a klidná. V mojí rodině nastala také změna, vnímám okamžiky s dětmi v přítomnosti a ony jsou spokojenější.

Linda, klientka

Chtěla bych vám všem poděkovat. Když už se všechno zdálo marné a já nevěděla kudy kam. Byli jste tady, pomohli mi. A dneska – mám nového přítele, je to super, děti jsou v pohodě, a já – mě je krásně. Zvedlo se mi sebevědomí, na svět i život se dívám jinýma očima. Děkuji za jinou vitráž, díky tomu mám život jaký jsem k vždy přála.

Jitka, klientka


Vztah k dětem

Spolupráce s Kateřinou Novotnou byla pro děti z našeho domova velmi přínosná a důležitá. S dětmi začala pracovat v době kdy jsme realizovali projekt startovacího bytu a příprav dětí na budoucí povolání. Ač by si někdo myslel, že děti se hrnuly do samostatného bydlení, ukázalo se, že si jich na tento krok troufá jen velmi málo. Děti byly zvyklé vše přijímat jako samozřejmost a nemusely nikdy nést zodpovědnost samy za sebe. Za péči o sebe (praní, uklízení, vaření), hospodaření s penězy, trávení volného času bez kolektivu, hledání brigád apod. To vše začala Katka s dětmi řešit a výsledky se dostavily velice záhy. Děti, které prošly programem jsou již z dětského domova v samostatném životě a my víme, že si vedou velice dobře jak v osobním, tak v profesním životě. Staly se vzorem pro další děti, které v domově zůstaly a přijímají zdpovědnost za sebe sama. Samostatně si hledají brigády, připravujeme další startovací byt, na který bychom mohli dělat pořadník. V prvním startovacím bytě se vystřídali hoši místo dívek a také si vedou velice dobře.

Mgr. Jaroslava Kocourková, DD Staňkov

 

Kurz dává odpovědi na naše otázky, Katka s Ivou ho velice citlivě a přitom cílevědomě vedou, dávají nám možnost věci dělat jinak, třeba zkusit a pak konfrontovat, proč to nevyšlo a co s tím, najednou vidíte tu naději - jde s tím něco dělat!

Martina, účastnice kurzu

 

Na kurzu nejvíce oceňuji vytvoření velmi otevřené a uvolněné atmosféry, která umožnila vzájemně nasdílet velké množství zkušeností, zážitků, názorů i starostí.

Milena, účastnice kurzu

 

Myslím, že kurz je vhodný pro všechny rodiče, kteří hledají cestu ke svým dětem. Jsou ochotni naslouchat jiným názorům a vystoupit ze své denní a zajeté rutiny. Mám kolem sebe spoustu rodičů, které trápí jejich vztah s dětmi, ale nevědí jak a co dělat jinak a pro ně si myslím by tento kurz byl dobrý začátek a inspirací….

Alena, účastnice kurzu

Proč byste kurz doporučili jiným rodičům?

Protože by zjistili, že v tom nejsou sami! Protože nejen mně, ale i ostatním zúčastněným, opravdu pomohl najít vyrovnanější cestu při výchově dětí, méně stresu, méně kontroly, více pohody a více zodpovědnosti.

Petr, účastník kurzu

 

Aby si zvědomnili proč se chovají tak a tak a proč přemýšlejí o dětech tak a tak, vše pak ovlivňuje vztahy s nimi. Navíc kurz byl plný praktických rad, které po zavedení hezky fungují :)

Magda, účastnice kurzuProč spolupracovat s naší
rodinnou firmou?

Více než 100 let zkušeností na vaší straně

Své zkušenosti s vámi bude sdílet zakladatel dnešní Fio Banky, psycholožka z Linky bezpečí, IT profesionálové, marketignoví specialisté a další systemičtí koučové.  Každý člen týmu má více než 10 let zkušeností ve svém oboru.

Vyzkoušejte nás. První sezení zdarma

Věříme, že máte v sobě klíč k vyřešení vašich problémů. Pomůžeme vám ho objevit. Jako terapeuti, poradci a koučové pomáháme lidem a jejich rodinám řešit obtížné situacemi doma i v jejich rodinných firmách.

Přečtěte si více