Jak postupujeme?

Empaticky, rychle, systematicky a efektivně


V rodinných firmách

1Vyladíme vztahy a komunikaci ve firmě

Promluvíme si s majitelem rodinné firmy, členy rodiny a klíčovými zaměstnanci. Zkoumáme vztahy, role, potřeby, očekávání komunikaci. Vyřešíme vztahy ve firmě/rodině, aby lépe fungovala. Protože pokud Vám budou fungovat vztahy v rodině, budou vám fungovat i v rodinné firmě.

2Dotáhneme šrouby, promažeme kolečka

Prověříme Vaši firmu. Projdeme s vámi vaše představy, plány, vize a strategie. Ověříme fungování firmy - řízení, personální polika, obchod, finance, výroba, IT, rizika až po drobnosti jako může být správa vozového parku. Poskytneme nezávislý pohled a navrhneme řešení vaší situace.

3Pomůžeme vám naše návrhy realizovat

Nejste v tom sami. Krok za krokem s vámi projdeme všechny naše návrhy a uvedeme je do života vaší rodinné firmy. Jako vy chápeme, že není univerzální řešení. Proto je každý náš postup ušitý na míru vaší malé či střední rodinné firmě.

Ve vztazích

1První setkání je zdarma

Nejprve si domluvíme úvodní setkání. To trvá 55 minut. Vyslechneme vás. Domluvíme téma, na kterém budeme společně pracovat. Vyzkoušíte si terapeuta nebo kouče - jestli vám jako člověk sedí. Ale zároveň i jeho způsob práce, abyste věděli do čeho jdete. Na konci setkání - nic neplatíte, nic nepodepisujete.

2Chci vyřešit svůj problém

Pokud Vám spolupráce s koučem/terapeutem seděla. A chcete změnit svů život. Zavoláte již přímo jemu a domluvíte si další sezení.  Spolupráce probíhá v dohodnutných termínech a podle domluvených pravidel po dobu, kterou jste si odsouhlasili. Obvykle jedou za 14 dní. Po dobu půl roku.

3Už je to uděláno, už je to hotovo

Po naplnění cíle spolupráce se rozejdeme. Věříme vám a víme, že dál už to zvládnete sami. Kdyby se situace změnila. Budeme vám k dispozici a moc rádi vám znovu pomůžeme jak s vaším životem, vašimi vztahy s partnery či rodinou nebo dětmi. Náš vztah je přísně důvěrný.

Dojednejte si osobní setkání

Proč spolupracovat s naší
rodinnou firmou?

Více než 100 let zkušeností na vaší straně

Své zkušenosti s vámi bude sdílet zakladatel dnešní Fio Banky, psycholožka z Linky bezpečí, IT profesionálové, marketignoví specialisté a další systemičtí koučové.  Každý člen týmu má více než 10 let zkušeností ve svém oboru.

Vyzkoušejte nás. První sezení zdarma

Věříme, že máte v sobě klíč k vyřešení vašich problémů. Pomůžeme vám ho objevit. Jako terapeuti, poradci a koučové pomáháme lidem a jejich rodinám řešit obtížné situacemi doma i v jejich rodinných firmách.

Přečtěte si více